UUDISEDALEXELA KML MEHED NAISED G4S Noorteliiga
KOONDISED
U20 EM KALENDER Sportland 3x3 KORVPALLILIIT VARIA

SÜNNIPÄEVALISED

23. aprill, TÄNA!
Erki Saksing, 27

24. aprill, HOMME!
Miia Pallase-Viigipuu, 62
Sille Pärsik, 26
Margarita Tsabijeva, 24
Tiit Talumaa, 20








LAT WU18 55 vs FIN WU18 58
03-01-2013 13:00
001
  
LAT WU18
Nr Mängija Pos Min 2p   3p 1p KL RL L RS VL BL PK V VM PNK
7 Marta Bergmane ' 2 27:37 4-1(1-0)6-2 4-2 7 0 7 0 1 0 9 0 5 10
9 Kitija Laksa ' 2 14:54 3-2(2-1)4-0 2-2 0 0 0 1 0 0 1 1 2 6
11 Elina Berzina ' 2 26:34 1-0(0-0)1-1 2-1 2 1 3 1 2 1 1 3 3 4
13 Kitija Stolce ' 4 27:04 10-5(2-1)2-1 2-2 3 1 4 0 3 0 1 3 3 15
14 Vineta Birina ' 5 27:39 6-4(1-1)0-0 0-0 3 4 7 0 0 0 4 1 2 8
4 Sabine Brosa 2 10:47 1-0(1-0)0-0 0-0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
5 Katrina Vectirane 4 22:12 7-3(2-1)0-0 2-2 4 0 4 2 0 0 3 1 3 8
6 Anete Petersone 1 04:12 0-0(0-0)0-0 0-0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
8 Anna Busa 2 21:09 3-1(0-0)0-0 0-0 2 1 3 2 1 0 1 5 1 2
10 Sigita Dzarcane 4 01:22 0-0(0-0)0-0 0-0 0 0 0 0 0 0 0 3 0 0
12 Beate Markane 2 16:30 0-0(0-0)2-0 2-2 2 1 3 1 1 0 0 2 3 2
15 Arta Fridenberga 2 00:00 0-0(0-0)0-0 0-0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
KOKKU   200 35-16(9-4)15-4 14-11 23 8 31 7 8 1 21 19 22 55
%     45.7%   26.7% 78.6%  

FIN WU18
Nr Mängija Pos Min 2p   3p 1p KL RL L RS VL BL PK V VM PNK
4 Anni Jämsä ' 1 26:17 5-3(3-2)3-2 6-2 1 1 2 0 0 0 3 2 4 14
8 Ulriikka Latvala ' 2 17:46 2-1(0-0)4-0 2-2 3 1 4 0 1 0 0 1 2 4
9 Elina Koskimies ' 3 20:15 5-0(0-0)2-0 4-3 2 0 2 0 1 1 0 1 2 3
13 Vilma Purhonen ' 3 13:45 6-3(0-0)0-0 1-1 0 1 1 0 0 0 1 1 2 7
15 Anniina Äijänen ' 5 26:35 9-2(2-0)1-0 0-0 2 2 4 1 2 0 1 2 1 4
5 Riikka Kujala 1 04:26 2-0(1-0)0-0 0-0 0 0 0 0 0 0 0 3 0 0
6 Emilia Helle 1 12:05 3-0(1-0)1-0 2-2 0 1 1 0 1 0 1 1 2 2
7 Jenni Rantanen 2 09:32 3-2(0-0)1-0 0-0 1 0 1 1 0 0 0 2 0 4
10 Evianna Sipilä 3 15:20 2-2(0-0)1-0 0-0 1 1 2 2 1 0 0 2 1 4
11 Ninni Salmi 4 14:19 3-1(0-0)4-0 0-0 2 1 3 1 5 0 3 2 2 2
12 Ida Myllyoja 3 15:39 6-4(0-0)0-0 2-1 2 3 5 0 0 0 1 2 1 9
14 Armi Anttila 5 24:01 2-2(0-0)0-0 2-1 1 4 5 0 1 0 2 3 2 5
KOKKU   200 48-20(7-2)17-2 19-12 15 15 30 5 12 1 12 22 19 58
%     41.7%   11.8% 63.2%  

Tulemus 1 2 3 4 LA LA LA LA   Kokku
LAT WU18 14 15 16 10 0 0 0 0   55
FIN WU18 21 9 17 11 0 0 0 0   58

Visketabavus:  40.0% vs 33.8% Kiirrünnakud:  2/2 vs 7/6
Tehnilised vead:  0 vs 0  Ebasportlikud vead:   
Diskvalifitseerivad vead:  0 vs 0 
Kohtunikud:  , , Võistluspaik:  Tallinn, Audentese SK
Komissar:  Pealtvaajate arv:  25