UUDISEDALEXELA KML MEHED NAISED G4S Noorteliiga KOONDISED
KALENDER
KORVPALLILIIT VARIA

SÜNNIPÄEVALISED

02. september
Rait Käbin, 33
Andu Tali, 46







 

Tsehhi 79 vs Gruusia 68
31-07-2012 17:00
005
  
Tsehhi
Nr Mängija Pos Min 2p   3p 1p KL RL L RS VL BL PK V VM PNK
4 Petr Benda ' 4 26:05 8-3(6-2)0-0 2-2 9 2 11 2 0 0 1 5 1 8
5 Ondrej Balvin ' 5 24:12 5-3(0-0)0-0 1-1 3 0 3 2 1 5 2 2 1 7
7 Vojtech Hruban ' 0 11:56 0-0(0-0)1-0 0-0 3 0 3 2 0 0 1 4 1 0
12 David Jelinek ' 0 29:36 7-3(5-1)9-3 7-7 3 0 3 2 1 0 3 3 5 22
13 Jakub Kudlacek ' 1 17:59 6-3(3-1)3-1 0-0 4 1 5 0 0 1 1 2 1 9
9 Jiri Welsch 2 00:00 0-0(0-0)0-0 0-0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
10 Michal Carnecky 1 22:01 0-0(0-0)3-0 0-0 2 1 3 5 1 0 1 3 2 0
11 Lubosh Barton 3 00:00 0-0(0-0)0-0 0-0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
14 Kamil Svrdlik 4 12:39 6-4(0-0)0-0 2-1 0 1 1 1 0 0 2 2 1 9
15 Jakub Houska 0 29:27 8-5(3-2)1-0 0-0 3 1 4 1 0 0 0 3 1 10
20 Tomas Hampl 5 04:59 2-1(0-0)0-0 4-2 1 1 2 0 0 1 1 4 2 4
21 Stefan Licartovsky 0 21:06 3-3(3-3)4-1 2-1 5 0 5 0 0 0 1 3 1 10
KOKKU   200 45-25(20-9)21-5 18-14 33 7 40 15 3 7 13 31 16 79
%     55.6%   23.8% 77.8%  

Gruusia
Nr Mängija Pos Min 2p   3p 1p KL RL L RS VL BL PK V VM PNK
8 Georgi Tsintsadze ' 1 27:15 5-2(4-2)0-0 2-2 0 0 0 4 1 0 1 3 2 6
9 Giorgi Shermadini ' 5 17:30 4-1(1-1)0-0 2-2 2 0 2 1 1 0 1 4 3 4
11 Manuchar Markoishvili ' 2 24:05 8-5(3-1)4-0 5-4 2 1 3 1 0 0 1 4 7 14
13 Viktor Sanikidze ' 3 28:32 10-1(0-0)4-1 4-2 4 7 11 1 2 1 0 2 4 7
23 Tornike Shengelia ' 4 33:19 13-3(0-0)4-1 7-3 8 3 11 1 1 0 2 2 5 12
6 Anatoli Boisa 3 07:42 1-0(1-0)0-0 0-0 0 0 0 1 1 0 0 0 0 0
12 Levan Patsatsia 3 14:27 1-0(1-0)1-0 0-0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 0
15 Nika Metreveli 4 16:14 7-6(0-0)0-0 0-0 3 2 5 0 0 1 1 0 0 12
25 Besik Lezhava 0 00:00 0-0(0-0)0-0 0-0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
31 Richard Matiashvili 0 07:06 2-0(0-0)0-0 2-1 1 3 4 0 0 0 0 2 3 1
33 Beka Bekauri 0 00:00 0-0(0-0)0-0 0-0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
34 Jacob Pullen 0 23:50 4-1(3-0)4-2 10-4 3 0 3 1 1 0 0 1 7 12
KOKKU   200 55-19(13-4)17-4 32-18 23 16 39 10 7 3 7 18 31 68
%     34.5%   23.5% 56.3%  

Tulemus 1 2 3 4 LA LA LA LA   Kokku
Tsehhi 14 20 27 18 0 0 0 0   79
Gruusia 22 12 13 21 0 0 0 0   68

Visketabavus:  45.5% vs 31.9% Kiirrünnakud:  4/1 vs 6/5
Tehnilised vead:  0 vs 0 (Giorgi ShermadiniManuchar Markoishvili) Ebasportlikud vead:  Jakub Kudlacek  
Diskvalifitseerivad vead:  0 vs 0 
Kohtunikud:  , , Võistluspaik:  Tallinn, Saku Suurhall
Komissar:  Pealtvaajate arv:  200