UUDISED
ALEXELA KML
MEHED NAISED G4S Noorteliiga KOONDISED U20 EM KALENDER Sportland 3x3 KORVPALLILIIT VARIA

SÜNNIPÄEVALISED

24. aprill, TÄNA!
Miia Pallase-Viigipuu, 62
Sille Pärsik, 26
Margarita Tsabijeva, 24
Tiit Talumaa, 20

25. aprill, HOMME!
Aivo Adamson, 49
Tanel Küttis, 34
Andres Sõber, 58
Riho Unt, 29








Alexela KML - Kuu mängija


Alexela Korvpalli Meistriliigas valitakse traditsiooniliselt Kuu mängija. Sportland premeerib tänavusel hooajal parimaid mängijad Nike Air Force 1 nime kandvate jalatsitega.



MÄRTS - RAIT-RIIVO LAANE (TYCO Rapla)

VS

min

2p

3p

1p

KL

RL

L

RS

VL

BL

PK

V

VM

PNK

Valga

29:28

9-4

6-2

8-7

1

0

1

4

6

0

2

4

8

21

Cramo

26:05

4-1

2-1

0-0

5

0

5

3

1

0

6

4

4

5

Tln Kalev

30:43

2-1

5-0

8-8

1

1

2

6

1

0

1

3

6

10

HITO

29:47

3-1

4-3

2-2

5

0

5

4

0

0

2

4

5

13

Tarvas

26:34

1-0

3-3

10-7

3

0

3

3

2

0

4

4

7

16

Pärnu

27:36

4-3

5-2

2-1

4

0

4

3

4

0

3

3

3

13

Kokku:

 

23-10

25-11

30-25

19

1

20

23

14

0

18

22

33

78

Keskmiselt:

 

43,5%

44,0%

83,3%

3,2

0,2

3,3

3,8

2,3

0

3,0

3,7

5,5

13,0




VEEBRUAR - JURIS UMBRAŠKO (Rakvere Tarvas)

VS min 2p 3p 1p KL RL L RS VL BL PK V VM PNK
Pärnu 23:25 5-2 4-2 2-2 2 3 5 2 0 0 2 3 3 12
Valga 34:00 4-3 8-2 5-4 3 4 7 3 1 0 0 0 3 16
Cramo 33:31 5-4 9-1 3-2 2 1 3 1 0 0 0 4 2 13
TTÜ 28:55 5-1 3-2 0-0 6 2 8 1 0 0 1 0 2 8
Rapla 25:24 2-1 8-4 0-0 3 2 5 1 1 0 2 2 1 14
Kokku:   21-11 32-11 10-8 16 12 28 8 2 0 5 9 11 63
Keskmiselt:   52,4% 43,4% 80% 3,2 2,4 5,6 1,6 0,4 0 1,0 1,8 2,2 12,6



JAANUARVILMANTAS DILYS (TÜ/Rock)

VS Min 2p 3p vv KL RL L RS VL BL PK V VM PNK
Tarvas 16:50 6-3 1-1 10-5 6 2 8 2 1 0 2 3 7 14
Cramo 29:01 10-8 1-0 16-9 10 1 11 0 1 0 2 3 9 25
Kokku:   16-11 2-1 26-14 16 3 19 2 2 0 4 6 16 39
Keskmiselt:   68,8% 50,0% 53,8% 8 1,5 9,5 1 1 0 2 3 8 19,5



DETSEMBER - JOONAS JÄRVELÄINEN (TTÜ KK)

VS Min 2p 3p vv KL RL L RS VL BL PK V VM PNK
HITO  12:32 4-3
 2-1  1-0  5  1  6  1  2  0  2  2  3  9
Tln Kalev  23:54 6-2
5-1
 5-3  4  3  7  3  2  0  3  2  4  10
Cramo  22:55  6-3  3-0  2-2  1  2  3  0  1  0  3  3  2  8
Tln Kalev  18:57  10-6  2-1  7-7  1  1  2  0  3  0  1  2  5  22
Rapla  32:43  9-7  5-2  7-6  5  3  8  1  1  1  2  1  9  26
Kokku:    35-21  17-5  22-18  16  10  26  5  9  1  11  10  23  75
Keskmiselt:    60,0%  29,4%  81,8%  4,0  2,5  6,5  1,3  2,3  0,3  2,8  2,5  5,8  18,8


NOVEMBER  -  AUGUSTAS PECIUKEVICIUS (TÜ/Rock)

VS Min 2p 3p vv KL RL L RS VL BL PK V VM PNK
Valga 15:34 2-2 4-2 2-1 5 0 5 1 0 0 1 0 2 11
Rapla 28:19 7-3 2-1 10-6 5 0 5 6 1 0 3 2 12 15
Tarvas 28:21 8-5 1-0 8-6 3 0 3 5 0 1 3 1 6 16
Kokku:   17-10 7-3 20-13 13 0 13 12 1 1 7 3 20 42
Keskmiselt:   58,8% 42,9% 65,0% 4,3 0 4,3 4,0 0,3 0,3 2,3 1,0 6,7 14,0


OKTOOBER  -  GIEDRIUS GUSTAS (Rakvere Tarvas)


VS Min 2p 3p vv KL RL L RS VL BL PK V VM PNK
TTÜ 33:33 7-4 1-1 10-7 4 0 4 4 3 0 2 4 10 18
HITO 19:07 6-5 1-0 0-0 5 0 5 3 3 1 1 4 4 10
Valga 30:25 7-4 0-0 4-4 4 1 5 6 2 1 3 4 3 12
Tln Kalev 35:39 8-6 3-2 6-5 2 3 3 5 3 0 2 3 8 23
Rock 37:20 17-3 1-1 8-7 5 3 8 4 1 0 1 2 9 16
Pärnu 27:10 6-4 0-0 4-4 6 1 7 4 0 0 4 4 4 12
Kokku:   51-26 6-4 32-27 26 6 32 26 12 2 13 21 38 91
Keskmiselt:   51,0% 66,6% 84,4% 4,3 1,0 5,3 4,3 2,0 0,3 2,2 3,5 6,3 15,2



TABEL TULEMUSED

K23.04
Tln Kalev 60:58 TTÜ
T22.04
Kalev/Cr 87:70 Rapla
E21.04
Rapla 63:83 Kalev/Cr
E21.04
Rock 94:76 Valga
R18.04
Tarvas 76:54 Pärnu
tv_kava_175.jpg.title
utilitas.png.title
alexela_kml_175.jpg.title
Nordea_BL_logo_color_vertical.jpg.title
g4s_noored_175.jpg.title
BB59_175px.jpg.title