UUDISED
ALEXELA KML
MEHED NAISED G4S Noorteliiga KOONDISED U20 EM KALENDER Sportland 3x3 KORVPALLILIIT VARIA

SÜNNIPÄEVALISED

21. aprill, TÄNA!
Irina Tusina, 32
Jekaterina Tamkõrv-Traškova, 29
Tõnu Raadik, 27

22. aprill, HOMME!
Urmas Teppo, 48
Priit Saaron, 39
Mart Relve, 41
Toomas Lelumees, 49
Kai Jürme, 52
Epp Jürme, 52
Allan Heinsoo, 25








Kogu hooaja statistika

2013/2014 Alexela Korvpalli Meistriliiga kogu hooaeg
Punkte mängu kohta
 MängijaPMeeskondM  
1 Prophet Joseph 1 KK HITO 15   19.33   290
2 Ampim Asenso 3 Tallinna Kalev 20   16.45   329
3 Laur Siim 2 KK HITO 29   14.69   426
4 Moldoveanu Vlad 4 BC Kalev/Cramo 23   13.96   321
5 Gustas Giedrius 1 Rakvere Tarvas 33   13.33   440
6 Myrick Ferg 4 Valga/Maks&Moorits 19   13.21   251
7 Peciukevicius Augustas 1 TÜ/Rock 22   13.14   289
8 Kaldre Sven 2 TYCO Rapla 31   12.90   400
9 Ortega Miguel 1 Valga/Maks&Moorits 19   12.79   243
10 Saage Kristo 1 Rakvere Tarvas 33   12.27   405
11 Laksa Maris 4 Rakvere Tarvas 31   12.23   379
12 Miljkovic Nemanja 4 KK Pärnu 30   12.17   365
13 Tamm Reimo 1 Tallinna Kalev 33   12.00   396
14 Vahter Janis 3 KK Pärnu 32   11.81   378
15 Järveläinen Joonas 4 TTÜ KK 32   11.75   376
16 Akenpärg Kiur 2 TTÜ KK 32   11.72   375
17 Dilys Vilmantas 4 TÜ/Rock 18   11.61   209
18 Simpson Vincent 1 TÜ/Rock 27   11.30   305
19 Umbrasko Juris 3 Rakvere Tarvas 30   11.17   335
20 Laane Rait-Riivo 1 TYCO Rapla 31   10.68   331
21 Evart Kristjan 2 Valga/Maks&Moorits 32   10.66   341
22 Fifolt Ziga 5 TYCO Rapla 29   10.59   307
23 Trumm Edvard 5 KK HITO 28   10.57   296
24 Arbet Gregor 3 BC Kalev/Cramo 13   10.54   137
25 Raap Rannar 2 KK Pärnu 32   10.38   332
26 Abbott Ty 2 BC Kalev/Cramo 9   10.33   93
27 Raadik Toomas 5 KK Pärnu 21   10.29   216
28 Talts Janar 4 TÜ/Rock 23   10.09   232
29 Saks Kaido 3 Tallinna Kalev 33   9.85   325
30 Grafs Raitis 5 Valga/Maks&Moorits 25   9.48   237
31 Elegar Frank 4 BC Kalev/Cramo 21   9.43   198
32 Lindmets Renato 4 Tallinna Kalev 33   9.36   309
33 Toome Joosep 5 TÜ/Rock 25   9.36   234
34 Veideman Rain 2 BC Kalev/Cramo 25   9.24   231
35 Puidet Jaan 2 TTÜ KK 29   9.21   267
36 Kitsing Kristjan 4 BC Kalev/Cramo 20   9.05   181
37 Roos Raido 1 Tallinna Kalev 30   8.93   268
38 Eichfuss Timo 3 TÜ/Rock 26   8.77   228
39 Arnold Andrew 5 TTÜ KK 32   8.75   280
40 Millage Curtis 1 BC Kalev/Cramo 18   8.72   157
41 Leppik Silver 2 Rakvere Tarvas 33   8.55   282
42 Kurbas Tanel 3 TÜ/Rock 25   8.48   212
43 Dorbek Martin 1 TYCO Rapla 31   8.32   258
44 Kriisa Valmo 1 TÜ/Rock 20   8.15   163
45 Keedus Erik 3 TTÜ KK 33   7.97   263
46 Sisic Dusan 4 TYCO Rapla 22   7.82   172
47 Fall Bamba 5 BC Kalev/Cramo 24   7.79   187
48 Veski Viljar 5 Valga/Maks&Moorits 32   7.63   244
49 Sokk Tanel 1 BC Kalev/Cramo 21   7.62   160
50 Rannula Heiko 1 KK Pärnu 32   7.59   243
51 Kurg Mihkel 2 Rakvere Tarvas 31   7.58   235
52 Raadik Rain 4 TTÜ KK 23   7.48   172
53 Saar Jalmar-Joosep 2 KK HITO 28   7.25   203
54 Kaja Mooses 4 TTÜ KK 31   7.13   221
55 Kajupank Indrek 4 BC Kalev/Cramo 21   7.10   149
56 Grubovic Zivojin 5 KK Pärnu 15   7.00   105
57 Paasoja Martin 1 TYCO Rapla 31   6.94   215
58 Makke Kristjan 5 BC Kalev/Cramo 26   6.62   172
59 Veedla Janek 3 KK HITO 25   6.40   160
60 Paiste Mario 1 Tallinna Kalev 25   6.36   159
61 Post Siim-Markus 1 KK HITO 15   6.27   94
62 Dorbek Gert 2 TÜ/Rock 20   6.05   121
63 Pilk Illimar 3 Tallinna Kalev 18   5.94   107
64 Pärn Andre 4 TYCO Rapla 26   5.50   143
65 Uueküla Tõnis 4 KK HITO 30   5.07   152
66 Peterson Robert 2 Valga/Maks&Moorits 32   4.81   154
67 Krysevich Vladzimir 5 KK Pärnu 23   4.70   108
68 Voolaid Kristjan 4 TYCO Rapla 26   4.69   122
69 Saare Sander 1 Rakvere Tarvas 23   4.65   107
70 Tamsalu Elgar 2 KK Pärnu 33   4.45   147
71 Laanemets Markus 3 KK HITO 21   4.38   92
72 Keres Kristjan 4 TTÜ KK 26   4.35   113
73 Meister Kristen 2 TÜ/Rock 21   4.00   84
74 Metsalu Oliver 2 TYCO Rapla 26   3.96   103
75 Kool Jarko 1 KK HITO 21   3.90   82
76 Sutt Saimon 2 TÜ/Rock 8   3.88   31
77 Hämarsalu Taavi 4 KK Pärnu 31   3.74   116
78 Nõmm Brett 1 KK Pärnu 33   3.61   119
79 Doronin Marek 3 TÜ/Rock 19   3.53   67
80 Mangelsoo Kristo 3 BC Kalev/Cramo 14   3.43   48
81 Saarmets Madis 4 TTÜ KK 13   2.92   38
82 Ruut Hendrik 1 TYCO Rapla 24   2.83   68
83 Lehismets Andrus 2 KK HITO 18   2.83   51
84 Shumanov Madis 5 Rakvere Tarvas 15   2.80   42
85 Arendas Igor 1 TTÜ KK 7   2.71   19
86 Roosimägi Urmet 2 KK HITO 25   2.56   64
87 Luts Erik 4 Tallinna Kalev 22   2.55   56
88 Mims Dennis 5 Tallinna Kalev 16   2.50   40
89 Metsaru Andri 1 Rakvere Tarvas 15   2.33   35
90 Hunt Mattias 3 Rakvere Tarvas 6   2.33   14
91 Pärn Madis 4 Tallinna Kalev 25   2.28   57
92 Tambre Georg 4 KK HITO 15   2.20   33
93 Tulit Ivar 4 Tallinna Kalev 15   2.07   31
94 Raudla Siim 1 TTÜ KK 27   1.96   53
95 Ringmets Raido 5 Tallinna Kalev 24   1.96   47
96 Siigur Olaf 5 KK Pärnu 8   1.88   15
97 Vene Kent-Kaarel 3 TÜ/Rock 23   1.87   43
98 Liivak Tony 2 Tallinna Kalev 14   1.86   26
99 Kirves Mihkel 2 KK Pärnu 9   1.78   16
100 Kirsimaa Mario 4 KK HITO 18   1.72   31
101 Andrei Andres 2 KK Pärnu 16   1.31   21
102 Tribuntsov Raimond 1 Rakvere Tarvas 14   1.21   17
103 Kaljuvee Olver 4 Valga/Maks&Moorits 25   1.12   28
104 Traumann Kaarel 2 TYCO Rapla 15   0.87   13
105 Veevo Taavi 4 Rakvere Tarvas 13   0.69   9
106 Lage Rauno 5 KK Pärnu 10   0.60   6
107 Saariste Artur 3 Valga/Maks&Moorits 14   0.14   2
108 Kerk Erik 3 Valga/Maks&Moorits 1   0.00   0
109 Paidra Brendon 1 Valga/Maks&Moorits 6   0.00   0
P-positsioon; M-mängitud mängud



KALENDER
ETKNRLP
14151617181920
21222324252627
28293001020304
05060708091011
TABEL TULEMUSED

R18.04
Tarvas 76:54 Pärnu
R18.04
Valga 54:86 Rock
K16.04
Rock 82:57 Valga
T15.04
Pärnu 72:86 Tarvas
T15.04
Kalev/Cr 83:68 Rapla
tv_kava_175.jpg.title
utilitas.png.title
alexela_kml_175.jpg.title
Nordea_BL_logo_color_vertical.jpg.title
g4s_noored_175.jpg.title
BB59_175px.jpg.title