UUDISED
ALEXELA KML
MEHED NAISED G4S Noorteliiga KOONDISED KALENDER KORVPALLILIIT VARIA

SÜNNIPÄEVALISED

23. november, TÄNA!
Roland Hurt, 80

24. november, HOMME!
Anton Bazõlev, 29
Martti Luik, 26
Sirje Metsküll Kangro, 65
Peeter Peljo, 40
Kadri-Ann Lass, 18







2014/2015 Alexela Korvpalli Meistriliiga põhiturniir
Punkte mängu kohta
 MängijaPMeeskondM  
1 Olmre Sten 2 BC Kalev/Cramo 1   25.00   25
2 Raley-Ross Brandis 2 Rakvere Tarvas 5   20.80   104
3 Elegar Frank 5 BC Kalev/Cramo 1   17.00   17
4 Skele Armands 2 BC Kalev/Cramo 2   16.50   33
5 Zeidaks Kristers 4 TYCO Rapla 6   15.33   92
6 Strupovics Reinis 2 BC Valga/Maks&Moorits 6   15.17   91
7 Krumins Edgars 3 BC Valga/Maks&Moorits 6   14.67   88
8 Kurbas Tanel 3 TÜ/Rock 8   14.50   116
9 Aleksejevs Jurijs 4 BC Valga/Maks&Moorits 6   14.50   87
10 Järveläinen Joonas 4 TTÜ KK 5   14.20   71
11 Paasoja Martin 1 TYCO Rapla 4   14.00   56
12 Sokk Sten-Timmu 1 Rakvere Tarvas 8   13.63   109
13 Vahter Janis 3 KK Pärnu 7   13.43   94
14 Lindmets Renato 4 KK Pärnu 7   13.43   94
15 Grabauskas Robertas 5 TLÜ/Kalev 7   13.14   92
16 Silavs Sandis 1 KK Pärnu 7   13.00   91
17 Machado Scott 2 BC Kalev/Cramo 2   13.00   26
18 Raadik Toomas 5 TTÜ KK 8   12.63   101
19 Jürjens Karl-Robin 3 Audentese SG/Noortekoondis 4   12.50   50
20 Kitsing Kristjan 4 BC Kalev/Cramo 2   12.50   25
21 Rutkauskas Ronaldas 4 KK Pärnu 4   12.00   48
22 Kruus Sander 5 TÜ/Rock 1   12.00   12
23 Ezerskis Ernestas 2 TYCO Rapla 7   11.86   83
24 Puidet Jaan 2 TTÜ KK 8   11.50   92
25 Akenpärg Kiur 2 TTÜ KK 8   11.13   89
26 Keerles Rait 4 TYCO Rapla 7   11.00   77
27 Raap Rannar 2 KK Pärnu 6   11.00   66
28 Stumbris Roberts 3 Rakvere Tarvas 8   10.75   86
29 Makke Kristjan 5 TTÜ KK 8   10.63   85
30 Saage Kristo 1 BC Valga/Maks&Moorits 6   10.50   63
31 Post Siim-Markus 1 Audentese SG/Noortekoondis 4   10.50   42
32 Laane Rait-Riivo 1 TYCO Rapla 8   10.38   83
33 Tamm Ivo-Van 4 Audentese SG/Noortekoondis 3   10.33   31
34 Dorbek Gert 2 TÜ/Rock 9   10.22   92
35 Tamm Reimo 1 TLÜ/Kalev 7   10.14   71
36 Arnold Andrew 5 TTÜ KK 7   10.14   71
37 Talts Janar 4 TÜ/Rock 9   9.33   84
38 Leppik Silver 2 KK Pärnu 7   9.29   65
39 Fifolt Ziga 5 TYCO Rapla 8   9.13   73
40 Paiste Mario 1 Rakvere Tarvas 8   9.13   73
41 Umbrasko Juris 3 Rakvere Tarvas 6   9.00   54
42 Dorbek Martin 1 BC Kalev/Cramo 3   9.00   27
43 Freimanis Rolands 4 BC Kalev/Cramo 1   9.00   9
44 Sokk Tanel 1 TÜ/Rock 6   8.83   53
45 Kaja Mooses 4 TTÜ KK 8   8.50   68
46 Droney Thomas 1 TLÜ/Kalev 6   8.50   51
47 Luts Erik 4 TLÜ/Kalev 7   8.43   59
48 Meister Kristen 2 TÜ/Rock 3   8.33   25
49 Roos Raido 1 TLÜ/Kalev 7   8.29   58
50 Petrukonis Karolis 5 TÜ/Rock 9   8.22   74
51 Eichfuss Timo 3 TÜ/Rock 9   8.11   73
52 Kupsas Mindaugas 5 BC Kalev/Cramo 3   8.00   24
53 Toome Joosep 5 TÜ/Rock 4   7.75   31
54 Singler EJ 3 BC Kalev/Cramo 3   7.67   23
55 Jurtom Martin 4 Rakvere Tarvas 8   7.50   60
56 Haughton David 4 Rakvere Tarvas 8   7.38   59
57 Laksa Maris 4 BC Valga/Maks&Moorits 5   7.00   35
58 Kullamäe Kristian 2 Audentese SG/Noortekoondis 3   7.00   21
59 Cipruss Kaspars 5 Rakvere Tarvas 8   6.88   55
60 Peciukevicius Augustas 1 TÜ/Rock 8   6.88   55
61 Evart Kristjan 2 BC Valga/Maks&Moorits 6   6.83   41
62 Soodla Madis 4 Audentese SG/Noortekoondis 3   6.67   20
63 Pärn Andre 4 TYCO Rapla 8   6.63   53
64 Tulit Ivar 4 TLÜ/Kalev 7   6.29   44
65 Pajumets Ivalo 1 Audentese SG/Noortekoondis 4   6.00   24
66 Veideman Rain 2 BC Kalev/Cramo 1   6.00   6
67 Kajupank Indrek 4 BC Kalev/Cramo 1   6.00   6
68 Tamsalu Elgar 2 KK Pärnu 7   5.86   41
69 Soo Janar 2 TYCO Rapla 6   5.83   35
70 Veski Viljar 5 BC Valga/Maks&Moorits 6   5.67   34
71 Raieste Sander 3 Audentese SG/Noortekoondis 4   5.25   21
72 Kriisa Valmo 1 TÜ/Rock 9   5.00   45
73 Arbet Gregor 3 BC Kalev/Cramo 2   5.00   10
74 Koort Rain 3 TTÜ KK 1   5.00   5
75 Sutt Saimon 2 TÜ/Rock 4   4.75   19
76 Vene Kent-Kaarel 3 TÜ/Rock 4   4.75   19
77 Raudla Siim 1 TTÜ KK 5   4.60   23
78 Keedus Erik 3 BC Kalev/Cramo 2   4.50   9
79 Kuber Ken 2 KK Pärnu 2   4.50   9
80 Hallik Reinar 4 BC Kalev/Cramo 3   4.33   13
81 Doronin Marek 3 TÜ/Rock 8   4.00   32
82 Sirkel Jaanis 4 Audentese SG/Noortekoondis 1   4.00   4
83 Krumins Kalvis 1 BC Valga/Maks&Moorits 6   3.83   23
84 Pehka Ron-Arnar 1 Audentese SG/Noortekoondis 4   3.75   15
85 Valge Robert 3 KK Pärnu 6   3.17   19
86 Ulp Priidik 2 TTÜ KK 7   3.00   21
87 Metsala Markus 3 Audentese SG/Noortekoondis 1   3.00   3
88 Kaaberma Aleksander 4 TTÜ KK 1   3.00   3
89 Saare Sander 1 TYCO Rapla 8   2.88   23
90 Viilup Sander 2 Audentese SG/Noortekoondis 4   2.75   11
91 Aimre Henry-Edward 5 TLÜ/Kalev 4   2.50   10
92 Peterson Robert 2 Rakvere Tarvas 5   2.40   12
93 Parrol Heivo 5 Audentese SG/Noortekoondis 4   2.25   9
94 Ruut Hendrik 1 TYCO Rapla 4   2.25   9
95 Metsalu Oliver 2 TYCO Rapla 4   2.25   9
96 Niits Tormi 3 Audentese SG/Noortekoondis 3   2.00   6
97 Andrei Andres 2 KK Pärnu 2   2.00   4
98 Hämarsalu Taavi 4 KK Pärnu 7   1.86   13
99 Killing Kris 2 TLÜ/Kalev 7   1.86   13
100 Ollisaar Joonas 2 TLÜ/Kalev 3   1.67   5
101 Indermitte Joosep 2 Audentese SG/Noortekoondis 3   1.67   5
102 Pärn Madis 4 TLÜ/Kalev 6   1.50   9
103 Saar Jalmar-Joosep 3 TLÜ/Kalev 4   1.50   6
104 Kirves Mihkel 2 KK Pärnu 4   1.00   4
105 Lõhmus Ekke 5 TTÜ KK 2   1.00   2
106 Liivak Tony 2 TLÜ/Kalev 6   0.67   4
107 Lips Karl-Johan 3 TYCO Rapla 4   0.50   2
108 Soo Karl-Gustav 3 TYCO Rapla 1   0.00   0
109 Lüüs Karl-Joosep 4 Audentese SG/Noortekoondis 1   0.00   0
110 Laur Siim 2 Rakvere Tarvas 2   0.00   0
111 Kask Karl-Martin 5 KK Pärnu 1   0.00   0
112 Veevo Taavi 4 Rakvere Tarvas 2   0.00   0
113 Koll Toomas 4 Audentese SG/Noortekoondis 2   0.00   0
114 Ramul Sander 2 Rakvere Tarvas 1   0.00   0
P-positsioon; M-mängitud mängud



TABEL TULEMUSED

L22.11
Aud/NK 62:100 Pärnu
L22.11
Rapla 64:87 Rock
L22.11
Aud/NK 62:100 Pärnu
R21.11
Tarvas 80:76 TTÜ
T18.11
Aud/NK 62:96 TTÜ
utilitas.png.title
alexela_kml_175.jpg.title
g4s_noored_175.jpg.title
est_lat_liiga_naised_175.jpg.title
tv_kava_175.jpg.title