UUDISED
ALEXELA KML
MEHED NAISED G4S Noorteliiga KOONDISED KALENDER KORVPALLILIIT VARIA

SÜNNIPÄEVALISED

20. detsember, TÄNA!
Rain Aolaid, 38
Elari Asi, 35
Grete Lüütsepp, 27
Risto Talvar, 40

21. detsember, HOMME!
Peeter Luggenberg, 66
Triin Savisto, 30
Kalle Suitslepp, 58
Margus Zavatski, 26







2014/2015 Alexela Korvpalli Meistriliiga põhiturniir
Punkte mängu kohta
 MängijaPMeeskondM  
1 Raley-Ross Brandis 2 Rakvere Tarvas 8   22.00   176
2 Olmre Sten 2 BC Kalev/Cramo 4   17.25   69
3 Elegar Frank 5 BC Kalev/Cramo 1   17.00   17
4 Strupovics Reinis 2 BC Valga/Maks&Moorits 7   16.14   113
5 Aleksejevs Jurijs 4 BC Valga/Maks&Moorits 8   15.50   124
6 Järveläinen Joonas 4 TTÜ KK 7   15.29   107
7 Tamm Reimo 1 TLÜ/Kalev 12   15.08   181
8 Krumins Edgars 3 BC Valga/Maks&Moorits 8   14.63   117
9 Kitsing Kristjan 4 BC Kalev/Cramo 5   14.20   71
10 Paasoja Martin 1 TYCO Rapla 4   14.00   56
11 Rutkauskas Ronaldas 4 KK Pärnu 8   13.63   109
12 Sokk Sten-Timmu 1 Rakvere Tarvas 11   13.45   148
13 Ezerskis Ernestas 2 TYCO Rapla 10   13.10   131
14 Machado Scott 2 BC Kalev/Cramo 2   13.00   26
15 Makke Kristjan 5 TTÜ KK 13   12.85   167
16 Kurbas Tanel 3 TÜ/Rock 12   12.75   153
17 Grabauskas Robertas 5 TLÜ/Kalev 12   12.67   152
18 Post Siim-Markus 1 Audentese SG/Noortekoondis 7   12.29   86
19 Vahter Janis 3 KK Pärnu 11   12.27   135
20 Dorbek Martin 1 BC Kalev/Cramo 6   12.17   73
21 Kruus Sander 5 TÜ/Rock 1   12.00   12
22 Akenpärg Kiur 2 TTÜ KK 13   11.92   155
23 Silavs Sandis 1 KK Pärnu 11   11.91   131
24 Talts Janar 4 TÜ/Rock 13   11.69   152
25 Raadik Toomas 5 TTÜ KK 11   11.45   126
26 Paiste Mario 1 Rakvere Tarvas 11   11.36   125
27 Lindmets Renato 4 KK Pärnu 11   11.27   124
28 Tamm Ivo-Van 4 Audentese SG/Noortekoondis 4   11.25   45
29 Saage Kristo 1 BC Valga/Maks&Moorits 8   11.13   89
30 Singler EJ 3 BC Kalev/Cramo 6   11.00   66
31 Puidet Jaan 2 TTÜ KK 13   10.92   142
32 Keerles Rait 4 TYCO Rapla 10   10.90   109
33 Jürjens Karl-Robin 3 Audentese SG/Noortekoondis 6   10.83   65
34 Raap Rannar 2 KK Pärnu 10   10.50   105
35 Laane Rait-Riivo 1 TYCO Rapla 11   10.45   115
36 Skele Armands 2 BC Kalev/Cramo 4   10.25   41
37 Arnold Andrew 5 TTÜ KK 9   9.78   88
38 Leppik Silver 2 KK Pärnu 11   9.27   102
39 Petrukonis Karolis 5 TÜ/Rock 11   9.18   101
40 Dorbek Gert 2 TÜ/Rock 13   9.15   119
41 Haughton David 4 Rakvere Tarvas 11   9.00   99
42 Sokk Tanel 1 TÜ/Rock 9   9.00   81
43 Freimanis Rolands 4 BC Kalev/Cramo 3   9.00   27
44 Umbrasko Juris 3 Rakvere Tarvas 9   8.78   79
45 Droney Thomas 1 TLÜ/Kalev 6   8.50   51
46 Kaja Mooses 4 TTÜ KK 13   8.46   110
47 Kriisa Valmo 1 TÜ/Rock 13   8.31   108
48 Pärn Andre 4 TYCO Rapla 11   8.09   89
49 Roos Raido 1 TLÜ/Kalev 12   8.08   97
50 Soodla Madis 4 Audentese SG/Noortekoondis 6   8.00   48
51 Kajupank Indrek 4 BC Kalev/Cramo 4   8.00   32
52 Toome Joosep 5 TÜ/Rock 4   7.75   31
53 Luts Erik 4 TLÜ/Kalev 12   7.67   92
54 Eichfuss Timo 3 TÜ/Rock 12   7.42   89
55 Cipruss Kaspars 5 Rakvere Tarvas 8   6.88   55
56 Peciukevicius Augustas 1 TÜ/Rock 10   6.80   68
57 Kupsas Mindaugas 5 BC Kalev/Cramo 5   6.80   34
58 Keedus Erik 3 BC Kalev/Cramo 5   6.60   33
59 Laksa Maris 4 BC Valga/Maks&Moorits 7   6.57   46
60 Soo Janar 2 TYCO Rapla 9   6.56   59
61 Evart Kristjan 2 BC Valga/Maks&Moorits 8   6.25   50
62 Veski Viljar 5 BC Valga/Maks&Moorits 8   6.13   49
63 Jurtom Martin 4 Rakvere Tarvas 11   6.09   67
64 Tamsalu Elgar 2 KK Pärnu 11   6.00   66
65 Hallik Reinar 4 BC Kalev/Cramo 6   6.00   36
66 Pajumets Ivalo 1 Audentese SG/Noortekoondis 4   6.00   24
67 Veideman Rain 2 BC Kalev/Cramo 1   6.00   6
68 Krumins Kalvis 1 BC Valga/Maks&Moorits 8   5.75   46
69 Kullamäe Kristian 2 Audentese SG/Noortekoondis 4   5.75   23
70 Doronin Marek 3 TÜ/Rock 12   5.50   66
71 Arbet Gregor 3 BC Kalev/Cramo 4   5.50   22
72 Tulit Ivar 4 TLÜ/Kalev 12   5.42   65
73 Raieste Sander 3 Audentese SG/Noortekoondis 6   5.33   32
74 Voolaid Kristjan 4 TYCO Rapla 2   5.00   10
75 Jurkatamm Taavi 2 Audentese SG/Noortekoondis 1   5.00   5
76 Meister Kristen 2 TÜ/Rock 7   4.71   33
77 Valge Robert 3 KK Pärnu 10   4.40   44
78 Viilup Sander 2 Audentese SG/Noortekoondis 7   4.29   30
79 Saare Sander 1 TYCO Rapla 11   4.00   44
80 Haller Egert 2 TLÜ/Kalev 5   4.00   20
81 Sirkel Jaanis 4 Audentese SG/Noortekoondis 1   4.00   4
82 Parrol Heivo 5 Audentese SG/Noortekoondis 7   3.86   27
83 Kaaberma Aleksander 4 TTÜ KK 3   3.67   11
84 Pehka Ron-Arnar 1 Audentese SG/Noortekoondis 7   3.57   25
85 Killing Kris 2 TLÜ/Kalev 12   3.50   42
86 Vene Kent-Kaarel 3 TÜ/Rock 8   3.50   28
87 Sutt Saimon 3 TÜ/Rock 6   3.50   21
88 Jurno Silver 2 Audentese SG/Noortekoondis 2   3.50   7
89 Metsalu Oliver 2 TYCO Rapla 7   3.29   23
90 Lips Karl-Johan 3 TYCO Rapla 6   3.17   19
91 Ruut Hendrik 1 TYCO Rapla 6   3.00   18
92 Raudla Siim 1 TTÜ KK 10   2.50   25
93 Ulp Priidik 2 TTÜ KK 12   2.25   27
94 Kuber Ken 2 KK Pärnu 4   2.25   9
95 Aimre Henry-Edward 5 TLÜ/Kalev 6   2.17   13
96 Indermitte Joosep 2 Audentese SG/Noortekoondis 6   2.00   12
97 Metsala Markus 3 Audentese SG/Noortekoondis 3   2.00   6
98 Peterson Robert 2 Rakvere Tarvas 8   1.88   15
99 Niits Tormi 3 Audentese SG/Noortekoondis 5   1.60   8
100 Hämarsalu Taavi 4 KK Pärnu 10   1.50   15
101 Pärn Madis 4 TLÜ/Kalev 6   1.50   9
102 Andrei Andres 2 KK Pärnu 3   1.33   4
103 Koort Rain 3 TTÜ KK 4   1.25   5
104 Kirves Mihkel 2 KK Pärnu 6   1.00   6
105 Saar Jalmar-Joosep 3 TLÜ/Kalev 6   1.00   6
106 Ollisaar Joonas 2 TLÜ/Kalev 5   1.00   5
107 Koll Toomas 4 Audentese SG/Noortekoondis 3   1.00   3
108 Liivak Tony 2 TLÜ/Kalev 6   0.67   4
109 Lõhmus Ekke 5 TTÜ KK 5   0.60   3
110 Metsaru Andri 1 Rakvere Tarvas 1   0.00   0
111 Laur Siim 2 Rakvere Tarvas 4   0.00   0
112 Kask Karl-Martin 5 KK Pärnu 2   0.00   0
113 Möldre Karl-Eduard 2 BC Valga/Maks&Moorits 1   0.00   0
114 Veevo Taavi 4 Rakvere Tarvas 2   0.00   0
115 Lüüs Karl-Joosep 4 Audentese SG/Noortekoondis 1   0.00   0
116 Talumaa Tiit 3 BC Valga/Maks&Moorits 1   0.00   0
117 Ramul Sander 2 Rakvere Tarvas 1   0.00   0
118 Soo Karl-Gustav 3 TYCO Rapla 1   0.00   0
P-positsioon; M-mängitud mängud



TABEL TULEMUSED

R19.12
Pärnu 84:70 TLÜ/Kal
L13.12
Rapla 98:51 Aud/NK
L13.12
Rapla 98:51 Aud/NK
R12.12
Rock 72:56 TLÜ/Kal
R12.12
Tarvas 87:94 Pärnu
utilitas.png.title
alexela_kml_175.jpg.title
g4s_noored_175.jpg.title
est_lat_liiga_naised_175.jpg.title
tv_kava_175.jpg.title
basketball_66_175px.jpg.title