UUDISED
ALEXELA KML
MEHED NAISED G4S Noorteliiga KOONDISED KALENDER KORVPALLILIIT VARIA

SÜNNIPÄEVALISED

21. november, TÄNA!
Peep Orlovski, 29
Siim Pukk, 34
Paavo Russak, 57
Rainer Väikene, 36

22. november, HOMME!
Rait Keerles, 34
Siim Palu, 34
Enn Uussaar, 73







2014/2015 Alexela Korvpalli Meistriliiga põhiturniir
Kahepunktivisete tabavusprotsent
 MängijaPMeeskondM  
1 Kurbas Tanel 3 TÜ/Rock 7   70   30/21
2 Petrukonis Karolis 5 TÜ/Rock 8   68   38/26
3 Raap Rannar 2 KK Pärnu 6   68   38/26
4 Eichfuss Timo 3 TÜ/Rock 8   65   31/20
5 Raley-Ross Brandis 2 Rakvere Tarvas 4   63   38/24
6 Rutkauskas Ronaldas 4 KK Pärnu 3   63   24/15
7 Talts Janar 4 TÜ/Rock 8   62   52/32
8 Paiste Mario 1 Rakvere Tarvas 7   61   38/23
9 Krumins Edgars 3 BC Valga/Maks&Moorits 6   61   28/17
10 Keerles Rait 4 TYCO Rapla 6   60   40/24
11 Luts Erik 4 TLÜ/Kalev 7   59   34/20
12 Tulit Ivar 4 TLÜ/Kalev 7   59   22/13
13 Lindmets Renato 4 KK Pärnu 6   57   54/31
14 Zeidaks Kristers 4 TYCO Rapla 6   57   49/28
15 Raadik Toomas 5 TTÜ KK 7   57   42/24
16 Makke Kristjan 5 TTÜ KK 7   56   45/25
17 Haughton David 4 Rakvere Tarvas 7   56   39/22
18 Cipruss Kaspars 5 Rakvere Tarvas 7   54   37/20
19 Ezerskis Ernestas 2 TYCO Rapla 6   54   35/19
20 Kaja Mooses 4 TTÜ KK 7   53   32/17
21 Järveläinen Joonas 4 TTÜ KK 5   52   33/17
22 Veski Viljar 5 BC Valga/Maks&Moorits 6   52   21/11
23 Strupovics Reinis 2 BC Valga/Maks&Moorits 6   51   47/24
24 Paasoja Martin 1 TYCO Rapla 4   50   30/15
25 Vahter Janis 3 KK Pärnu 6   50   28/14
26 Grabauskas Robertas 5 TLÜ/Kalev 7   49   68/33
27 Roos Raido 1 TLÜ/Kalev 7   45   22/10
28 Arnold Andrew 5 TTÜ KK 7   44   57/25
29 Akenpärg Kiur 2 TTÜ KK 7   43   44/19
30 Sokk Sten-Timmu 1 Rakvere Tarvas 7   43   44/19
31 Fifolt Ziga 5 TYCO Rapla 7   43   37/16
32 Puidet Jaan 2 TTÜ KK 7   42   50/21
33 Sokk Tanel 1 TÜ/Rock 5   42   24/10
34 Tamm Reimo 1 TLÜ/Kalev 7   41   66/27
35 Laane Rait-Riivo 1 TYCO Rapla 7   41   41/17
36 Dorbek Gert 2 TÜ/Rock 8   41   22/9
37 Droney Thomas 1 TLÜ/Kalev 6   40   43/17
38 Jürjens Karl-Robin 3 Audentese SG/Noortekoondis 3   40   25/10
39 Silavs Sandis 1 KK Pärnu 6   40   25/10
40 Aleksejevs Jurijs 4 BC Valga/Maks&Moorits 6   39   57/22
41 Peciukevicius Augustas 1 TÜ/Rock 7   39   44/17
42 Stumbris Roberts 3 Rakvere Tarvas 7   38   29/11
43 Post Siim-Markus 1 Audentese SG/Noortekoondis 3   36   25/9
44 Machado Scott 2 BC Kalev/Cramo 2   33   21/7
45 Leppik Silver 2 KK Pärnu 6   31   26/8
P-positsioon; M-mängitud mängud



TABEL TULEMUSED

T18.11
Aud/NK 62:96 TTÜ
T18.11
Aud/NK 62:96 TTÜ
R14.11
Rock 121:61 Aud/NK
R14.11
TTÜ 91:89 Valga
R14.11
Tarvas 89:67 TLÜ/Kal
utilitas.png.title
alexela_kml_175.jpg.title
g4s_noored_175.jpg.title
est_lat_liiga_naised_175.jpg.title
tv_kava_175.jpg.title