UUDISED
ALEXELA KML
MEHED NAISED G4S Noorteliiga KOONDISED KALENDER KORVPALLILIIT VARIA

SÜNNIPÄEVALISED

21. oktoober, TÄNA!
Mirjam Nikolai, 28
Väino Viilup, 86

22. oktoober, HOMME!
Joosep Toim, 89
Riina Saarma, 69







 

TTÜ Korvpalliklubi 62 vs Piimameister Otto/Rapla 68
14-04-2012 18:00
207
  
TTÜ Korvpalliklubi
Nr Mängija Pos Min 2p   3p 1p KL RL L RS VL BL PK V VM PNK
5 Kiur Akenpärg ' 2 32:02 7-3(3-0)9-1 4-1 2 4 6 2 1 0 2 4 4 10
8 Illimar Pilk ' 3 38:57 1-0(0-0)12-4 0-0 6 1 7 6 2 1 8 4 2 12
9 Erik Keedus ' 3 22:46 2-1(0-0)4-0 0-0 7 2 9 2 0 0 3 3 3 2
12 Kristjan Makke ' 5 32:54 11-6(5-2)0-0 6-4 1 4 5 0 0 0 2 4 7 16
21 Andrew Arnold ' 5 15:05 4-1(0-0)0-0 0-0 1 1 2 0 0 0 1 3 0 2
4 Siim Raudla 1 05:21 0-0(0-0)0-0 0-0 0 1 1 1 0 0 2 0 1 0
6 Sixten Tomingas 1 00:00 0-0(0-0)0-0 0-0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Jaan Puidet 2 18:10 5-2(0-0)1-0 3-0 3 6 9 1 1 0 1 2 3 4
10 Kristjan Keres 4 17:08 3-2(1-1)5-2 3-2 1 2 3 1 0 0 1 5 2 12
15 Mooses Kaja 4 17:37 3-2(0-0)1-0 0-0 2 0 2 3 1 0 0 5 0 4
24 Madis Saarmets 4 00:00 0-0(0-0)0-0 0-0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
KOKKU   200 36-17(9-3)32-7 16-7 23 21 44 16 5 1 20 30 22 62
%     47.2%   21.9% 43.8%  

Piimameister Otto/Rapla
Nr Mängija Pos Min 2p   3p 1p KL RL L RS VL BL PK V VM PNK
4 Rait-Riivo Laane ' 1 36:00 5-0(2-0)8-3 6-6 3 0 3 2 2 0 0 4 6 15
8 Janar Soo ' 2 30:13 8-5(4-3)3-0 4-3 2 0 2 2 2 0 2 5 4 13
13 Raido Ringmets ' 5 19:23 3-1(1-1)0-0 2-1 4 2 6 1 0 0 1 3 3 3
21 Sven Kaldre ' 2 38:36 5-1(3-1)6-1 8-6 2 0 2 1 3 0 4 3 7 11
34 Andre Pärn ' 4 31:59 7-3(1-0)2-0 9-8 5 2 7 1 1 1 2 3 7 14
5 Hendrik Ruut 1 00:00 0-0(0-0)0-0 0-0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
11 Kustas Põldoja 2 00:00 0-0(0-0)0-0 0-0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
14 Rauno Nurger 5 00:00 0-0(0-0)0-0 0-0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
15 Freddy Talts 2 07:10 1-0(0-0)0-0 0-0 0 0 0 1 0 0 2 1 0 0
22 Indrek Kajupank 4 28:00 7-4(2-1)1-0 1-0 2 2 4 1 0 0 0 2 2 8
44 Allar-Raul Antson 4 08:39 2-0(0-0)1-1 2-1 1 1 2 0 0 0 0 1 1 4
KOKKU   200 38-14(13-6)21-5 32-25 19 7 26 9 8 1 11 22 30 68
%     36.8%   23.8% 78.1%  

Tulemus 1 2 3 4 LA LA LA LA   Kokku
TTÜ Korvpalliklubi 18 13 15 16 0 0 0 0   62
Piimameister Otto/Rapla 14 23 8 23 0 0 0 0   68

Visketabavus:  35.3% vs 32.2% Kiirrünnakud:  3/2 vs 4/3
Tehnilised vead:  0 vs 0  Ebasportlikud vead:  Kristjan Makke  
Diskvalifitseerivad vead:  0 vs 0 
Kohtunikud:  Tanel Suslov, Aare Halliko , Janek Saluse Võistluspaik:  Tallinn, TTÜ sph
Komissar:  Atso Matsalu Pealtvaajate arv:  1500