UUDISED
ALEXELA KML
MEHED NAISED G4S Noorteliiga KOONDISED U20 EM KALENDER Sportland 3x3 KORVPALLILIIT VARIA

SÜNNIPÄEVALISED

23. aprill, TÄNA!
Erki Saksing, 27

24. aprill, HOMME!
Miia Pallase-Viigipuu, 62
Sille Pärsik, 26
Margarita Tsabijeva, 24
Tiit Talumaa, 20








 

 

TTÜ Korvpalliklubi 62 vs Piimameister Otto/Rapla 68
14-04-2012 18:00
207
  
TTÜ Korvpalliklubi
Nr Mängija Pos Min 2p   3p 1p KL RL L RS VL BL PK V VM PNK
5 Kiur Akenpärg ' 2 32:02 7-3(3-0)9-1 4-1 2 4 6 2 1 0 2 4 4 10
8 Illimar Pilk ' 3 38:57 1-0(0-0)12-4 0-0 6 1 7 6 2 1 8 4 2 12
9 Erik Keedus ' 3 22:46 2-1(0-0)4-0 0-0 7 2 9 2 0 0 3 3 3 2
12 Kristjan Makke ' 5 32:54 11-6(5-2)0-0 6-4 1 4 5 0 0 0 2 4 7 16
21 Andrew Arnold ' 5 15:05 4-1(0-0)0-0 0-0 1 1 2 0 0 0 1 3 0 2
4 Siim Raudla 1 05:21 0-0(0-0)0-0 0-0 0 1 1 1 0 0 2 0 1 0
6 Sixten Tomingas 1 00:00 0-0(0-0)0-0 0-0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Jaan Puidet 2 18:10 5-2(0-0)1-0 3-0 3 6 9 1 1 0 1 2 3 4
10 Kristjan Keres 4 17:08 3-2(1-1)5-2 3-2 1 2 3 1 0 0 1 5 2 12
15 Mooses Kaja 4 17:37 3-2(0-0)1-0 0-0 2 0 2 3 1 0 0 5 0 4
24 Madis Saarmets 4 00:00 0-0(0-0)0-0 0-0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
KOKKU   200 36-17(9-3)32-7 16-7 23 21 44 16 5 1 20 30 22 62
%     47.2%   21.9% 43.8%  

Piimameister Otto/Rapla
Nr Mängija Pos Min 2p   3p 1p KL RL L RS VL BL PK V VM PNK
4 Rait-Riivo Laane ' 1 36:00 5-0(2-0)8-3 6-6 3 0 3 2 2 0 0 4 6 15
8 Janar Soo ' 2 30:13 8-5(4-3)3-0 4-3 2 0 2 2 2 0 2 5 4 13
13 Raido Ringmets ' 5 19:23 3-1(1-1)0-0 2-1 4 2 6 1 0 0 1 3 3 3
21 Sven Kaldre ' 2 38:36 5-1(3-1)6-1 8-6 2 0 2 1 3 0 4 3 7 11
34 Andre Pärn ' 4 31:59 7-3(1-0)2-0 9-8 5 2 7 1 1 1 2 3 7 14
5 Hendrik Ruut 1 00:00 0-0(0-0)0-0 0-0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
11 Kustas Põldoja 2 00:00 0-0(0-0)0-0 0-0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
14 Rauno Nurger 5 00:00 0-0(0-0)0-0 0-0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
15 Freddy Talts 2 07:10 1-0(0-0)0-0 0-0 0 0 0 1 0 0 2 1 0 0
22 Indrek Kajupank 4 28:00 7-4(2-1)1-0 1-0 2 2 4 1 0 0 0 2 2 8
44 Allar-Raul Antson 4 08:39 2-0(0-0)1-1 2-1 1 1 2 0 0 0 0 1 1 4
KOKKU   200 38-14(13-6)21-5 32-25 19 7 26 9 8 1 11 22 30 68
%     36.8%   23.8% 78.1%  

Tulemus 1 2 3 4 LA LA LA LA   Kokku
TTÜ Korvpalliklubi 18 13 15 16 0 0 0 0   62
Piimameister Otto/Rapla 14 23 8 23 0 0 0 0   68

Visketabavus:  35.3% vs 32.2% Kiirrünnakud:  3/2 vs 4/3
Tehnilised vead:  0 vs 0  Ebasportlikud vead:  Kristjan Makke  
Diskvalifitseerivad vead:  0 vs 0 
Kohtunikud:  Tanel Suslov, Aare Halliko , Janek Saluse Võistluspaik:  Tallinn, TTÜ sph
Komissar:  Atso Matsalu Pealtvaajate arv:  1500


*vajadusel, poolfinaalid mängitakse 3 võiduni