UUDISED
ALEXELA KML
MEHED NAISED G4S Noorteliiga KOONDISED U20 EM KALENDER Sportland 3x3 KORVPALLILIIT VARIA

SÜNNIPÄEVALISED

16. aprill, TÄNA!
Kustas Kirsipuu, 25
Aimar Kivirüüt, 27
Peeter Kraavik, 28
Monika Palo, 30
Teet Raudsep, 34

17. aprill, HOMME!
Katri Lõugas, 31








 

 

Piimameister Otto/Rapla 69 vs TTÜ Korvpalliklubi 58
12-04-2012 19:00
205
  
Piimameister Otto/Rapla
Nr Mängija Pos Min 2p   3p 1p KL RL L RS VL BL PK V VM PNK
4 Rait-Riivo Laane ' 1 33:41 8-2(4-1)4-0 6-5 8 3 11 7 0 0 4 4 5 9
8 Janar Soo ' 2 30:14 13-7(8-3)5-1 4-2 7 3 10 1 0 1 2 3 2 19
13 Raido Ringmets ' 5 23:34 6-3(2-0)0-0 2-1 5 0 5 1 1 0 1 4 5 7
21 Sven Kaldre ' 2 38:48 8-5(2-1)5-1 3-3 0 2 2 0 2 0 0 3 3 16
34 Andre Pärn ' 4 31:57 0-0(0-0)4-0 0-0 6 0 6 0 1 1 5 3 3 0
5 Hendrik Ruut 1 00:00 0-0(0-0)0-0 0-0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Martin Jurtom 4 00:00 0-0(0-0)0-0 0-0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
11 Kustas Põldoja 2 00:00 0-0(0-0)0-0 0-0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
14 Rauno Nurger 5 00:00 0-0(0-0)0-0 0-0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
15 Freddy Talts 2 06:19 0-0(0-0)0-0 0-0 0 1 1 0 1 0 0 0 1 0
22 Indrek Kajupank 4 27:14 6-4(1-1)5-2 4-4 4 0 4 0 0 0 0 3 4 18
44 Allar-Raul Antson 4 08:13 0-0(0-0)0-0 0-0 0 0 0 0 1 0 1 2 0 0
KOKKU   200 41-21(17-6)23-4 19-15 30 9 39 9 6 2 13 22 23 69
%     51.2%   17.4% 78.9%  

TTÜ Korvpalliklubi
Nr Mängija Pos Min 2p   3p 1p KL RL L RS VL BL PK V VM PNK
5 Kiur Akenpärg ' 2 37:54 8-4(6-3)6-1 2-1 3 0 3 1 1 0 2 1 1 12
8 Illimar Pilk ' 3 23:48 4-3(0-0)6-2 4-4 8 0 8 2 1 0 3 5 3 16
9 Erik Keedus ' 3 26:00 4-2(1-0)3-0 1-1 2 1 3 0 0 1 2 3 4 5
12 Kristjan Makke ' 5 27:08 8-2(4-1)1-0 4-1 4 2 6 1 1 0 2 4 5 5
15 Mooses Kaja ' 4 21:34 1-0(1-0)0-0 4-3 3 0 3 0 1 0 1 1 3 3
4 Siim Raudla 1 21:01 0-0(0-0)0-0 0-0 3 1 4 2 2 0 2 4 2 0
6 Sixten Tomingas 1 00:00 0-0(0-0)0-0 0-0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Jaan Puidet 2 00:00 0-0(0-0)0-0 0-0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
10 Kristjan Keres 4 22:43 3-1(1-0)6-3 5-4 3 1 4 1 2 0 2 4 4 15
21 Andrew Arnold 5 19:52 6-1(5-1)0-0 0-0 4 0 4 1 0 0 1 1 0 2
24 Madis Saarmets 4 00:00 0-0(0-0)0-0 0-0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
KOKKU   200 34-13(18-5)22-6 20-14 30 5 35 8 8 1 15 23 22 58
%     38.2%   27.3% 70.0%  

Tulemus 1 2 3 4 LA LA LA LA   Kokku
Piimameister Otto/Rapla 21 13 13 22 0 0 0 0   69
TTÜ Korvpalliklubi 20 9 17 12 0 0 0 0   58

Visketabavus:  39.1% vs 33.9% Kiirrünnakud:  8/7 vs 4/3
Tehnilised vead:  0 vs 0  Ebasportlikud vead:   
Diskvalifitseerivad vead:  0 vs 0 
Kohtunikud:  Andres Tobi, Timo Suslov , Rain Rannamets Võistluspaik:  Rapla, Sadolin Spordihoone
Komissar:  Harri Nuka Pealtvaajate arv:  1012


*vajadusel, veerandfinaalid mängitakse 3 võiduni