UUDISED
ALEXELA KML
MEHED NAISED G4S Noorteliiga KOONDISED U20 EM KALENDER Sportland 3x3 KORVPALLILIIT VARIA

SÜNNIPÄEVALISED

20. aprill, TÄNA!
Lehar Kumari, 37
Vello Tammaru, 59
Alar Varrak, 32

21. aprill, HOMME!
Tõnu Raadik, 27
Jekaterina Tamkõrv-Traškova, 29
Irina Tusina, 32








 

 

Piimameister Otto/Rapla 92 vs TTÜ Korvpalliklubi 65
08-04-2012 17:00
202
  
Piimameister Otto/Rapla
Nr Mängija Pos Min 2p   3p 1p KL RL L RS VL BL PK V VM PNK
4 Rait-Riivo Laane ' 1 31:13 5-5(2-2)6-3 5-5 3 1 4 8 2 0 4 3 5 24
8 Janar Soo ' 2 26:03 7-3(4-1)1-1 6-6 1 3 4 2 1 0 2 4 5 15
13 Raido Ringmets ' 5 17:31 5-4(3-2)0-0 4-3 1 0 1 1 2 0 2 4 4 11
21 Sven Kaldre ' 2 34:57 5-2(2-0)11-3 2-1 4 0 4 3 2 0 1 2 4 14
34 Andre Pärn ' 4 27:33 4-3(3-2)5-2 0-0 2 0 2 5 4 0 3 2 0 12
5 Hendrik Ruut 1 01:49 1-0(1-0)0-0 0-0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
6 Martin Jurtom 4 14:17 1-1(0-0)2-0 0-0 1 1 2 0 1 0 0 1 1 2
11 Kustas Põldoja 2 01:49 1-1(1-1)0-0 0-0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 2
14 Rauno Nurger 5 05:31 1-0(1-0)0-0 0-0 2 1 3 0 0 0 1 0 2 0
15 Freddy Talts 2 06:58 2-2(1-1)0-0 0-0 1 0 1 0 1 0 0 1 1 4
22 Indrek Kajupank 4 27:59 8-4(4-2)1-0 0-0 5 2 7 0 2 0 4 1 1 8
44 Allar-Raul Antson 4 04:20 0-0(0-0)1-0 0-0 1 0 1 0 1 0 0 0 0 0
KOKKU   200 40-25(22-11)27-9 17-15 21 8 29 20 16 0 17 18 23 92
%     62.5%   33.3% 88.2%  

TTÜ Korvpalliklubi
Nr Mängija Pos Min 2p   3p 1p KL RL L RS VL BL PK V VM PNK
4 Siim Raudla ' 1 12:57 0-0(0-0)0-0 0-0 1 1 2 0 1 0 4 1 1 0
5 Kiur Akenpärg ' 2 31:31 6-5(3-2)8-3 1-0 0 1 1 2 0 0 0 1 2 19
8 Illimar Pilk ' 3 30:36 5-2(2-1)7-1 2-2 2 2 4 3 6 0 8 5 3 9
12 Kristjan Makke ' 5 20:10 3-2(1-1)0-0 0-0 1 0 1 0 0 0 3 5 4 4
15 Mooses Kaja ' 4 26:57 6-5(1-0)2-1 0-0 5 2 7 2 2 0 4 2 1 13
6 Sixten Tomingas 1 03:16 0-0(0-0)0-0 0-0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
7 Jaan Puidet 2 00:00 0-0(0-0)0-0 0-0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
9 Erik Keedus 3 23:46 2-0(1-0)1-0 4-3 2 1 3 2 1 0 3 4 4 3
10 Kristjan Keres 4 17:54 1-0(1-0)1-0 4-3 1 1 2 0 1 0 4 4 2 3
21 Andrew Arnold 5 28:13 11-6(9-5)0-0 2-2 3 1 4 4 0 1 2 0 1 14
24 Madis Saarmets 4 04:40 1-0(1-0)0-0 0-0 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0
KOKKU   200 35-20(19-9)19-5 13-10 16 9 25 13 11 1 28 23 18 65
%     57.1%   26.3% 76.9%  

Tulemus 1 2 3 4 LA LA LA LA   Kokku
Piimameister Otto/Rapla 25 27 23 17 0 0 0 0   92
TTÜ Korvpalliklubi 20 16 19 10 0 0 0 0   65

Visketabavus:  50.7% vs 46.3% Kiirrünnakud:  8/6 vs 3/2
Tehnilised vead:  0 vs 0  Ebasportlikud vead:   
Diskvalifitseerivad vead:  0 vs 0 
Kohtunikud:  Tanel Suslov, Rain Peerandi , Indrek Kelement Võistluspaik:  Rapla, Sadolin Spordihoone
Komissar:  Hillar Koitla Pealtvaajate arv:  911


*vajadusel, veerandfinaalid mängitakse 3 võiduni