UUDISED
ALEXELA KML
MEHED NAISED G4S Noorteliiga KOONDISED KALENDER KORVPALLILIIT VARIA

SÜNNIPÄEVALISED

22. detsember, TÄNA!
Toomas Ollesk, 51
Tarmo Tartes, 27

23. detsember, HOMME!
Valeri Karasjov, 74
Asko Lumiste, 28
Kristo Orula, 29
Jaak Roosa, 29
Sälli Vendel, 31
Martin Vändra, 44







 

RINGID:  1[ 2 ]
2014/2015 Alexela Korvpalli Meistriliiga põhiturniir
 
1-1L04.10
001BC Kalev/Cramo68:57TÜ/RockTallinn Arena17:00
050BC Kalev/Cramo68:57TÜ/RockTallinn Arena17:00
 
 P05.10
002TTÜ KK79:64TLÜ/KalevTallinn, TTÜ sph16:00
003KK Pärnu77:75TYCO RaplaPärnu Spordihall17:00
004Rakvere Tarvas95:93BC Valga/Maks&MooritsRakvere Spordihall17:00
 
 R10.10
051TÜ/Rock68:74TYCO RaplaTartu, TÜ sph19:00
049TÜ/Rock68:74TYCO RaplaTartu, TÜ sph19:00
006KK Pärnu65:49TLÜ/KalevPärnu Spordihall19:00
 
 L11.10
005TTÜ KK53:70Rakvere TarvasTallinn, TTÜ sph17:00
 
 T14.10
007TÜ/Rock86:77TTÜ KKTartu, TÜ sph19:00
052TÜ/Rock86:77TTÜ KKTartu, TÜ sph19:00
 
 R17.10
008BC Valga/Maks&Moorits61:65TÜ/RockValga Spordihoone19:00
 
 L18.10
009TLÜ/Kalev54:68TYCO RaplaTallinn, Kalevi Spordihall17:00
 
 P19.10
010KK Pärnu91:79Rakvere TarvasPärnu Spordihall17:00
 
 T21.10
053TÜ/Rock90:63KK PärnuTartu, TÜ sph19:00
011TÜ/Rock90:63KK PärnuTartu, TÜ sph19:00
 
 L25.10
013BC Valga/Maks&Moorits73:66TLÜ/KalevValga Spordihoone17:00
012TYCO Rapla89:71TTÜ KKRapla, Sadolin Spordihoone17:00
014Rakvere Tarvas75:71TÜ/RockRakvere Spordihall17:00
 
 N30.10
015TTÜ KK90:70KK PärnuTallinn, TTÜ sph20:00
 
 R31.10
017Rakvere Tarvas79:89BC Kalev/CramoRakvere Spordihall19:00
016TLÜ/Kalev54:85TÜ/RockTallinn, Kalevi Spordihall19:00
054Rakvere Tarvas79:89BC Kalev/CramoRakvere Spordihall19:00
 
 L01.11
018BC Valga/Maks&Moorits68:83TYCO RaplaValga Spordihoone17:00
 
 T04.11
020Audentese SG/Noortekoondis77:94TLÜ/KalevTallinn, Audentese SK19:15
056Audentese SG/Noortekoondis77:94TLÜ/KalevTallinn, Audentese SK19:15
 
 L08.11
021TYCO Rapla61:68Rakvere TarvasRapla, Sadolin Spordihoone17:00
 
 P09.11
023KK Pärnu82:78BC Valga/Maks&MooritsPärnu Spordihall15:00
 
 N13.11
059TYCO Rapla69:96BC Kalev/CramoRapla, Sadolin Spordihoone19:30
024TYCO Rapla69:96BC Kalev/CramoRapla, Sadolin Spordihoone19:30
 
 R14.11
027TTÜ KK91:89BC Valga/Maks&MooritsTallinn, TTÜ sph18:30
058TÜ/Rock121:61Audentese SG/NoortekoondisTartu, TÜ sph19:00
026Rakvere Tarvas89:67TLÜ/KalevRakvere Spordihall19:00
025TÜ/Rock121:61Audentese SG/NoortekoondisTartu, TÜ sph19:00
 
 T18.11
060Audentese SG/Noortekoondis62:96TTÜ KKTallinn, Audentese SK19:15
028Audentese SG/Noortekoondis62:96TTÜ KKTallinn, Audentese SK19:15
 
 R21.11
029Rakvere Tarvas80:76TTÜ KKRakvere Spordihall19:00
 
 L22.11
030Audentese SG/Noortekoondis62:100KK PärnuTallinn, Audentese SK17:00
031TYCO Rapla64:87TÜ/RockRapla, Sadolin Spordihoone17:00
061Audentese SG/Noortekoondis62:100KK PärnuTallinn, Audentese SK17:00
 
 T25.11
032TTÜ KK51:78TÜ/RockTallinn, TTÜ sph18:30
022TLÜ/Kalev52:89BC Kalev/CramoTallinn, Kalevi Spordihall19:00
057TLÜ/Kalev52:89BC Kalev/CramoTallinn, Kalevi Spordihall19:00
 
 N27.11
062BC Kalev/Cramo123:46Audentese SG/NoortekoondisKeila Tervisekeskus18:30
033BC Kalev/Cramo123:46Audentese SG/NoortekoondisKeila Tervisekeskus18:30
 
 R28.11
034TÜ/Rock93:85Rakvere TarvasTartu, TÜ sph19:00
063TÜ/Rock93:85Rakvere TarvasTartu, TÜ sph19:00
 
 L29.11
036TYCO Rapla92:68KK PärnuRapla, Sadolin Spordihoone17:00
035TLÜ/Kalev78:67TTÜ KKTallinn, Kalevi Spordihall17:00
 
 E01.12
065TTÜ KK62:88BC Kalev/CramoTallinn, TTÜ sph18:30
037TTÜ KK62:88BC Kalev/CramoTallinn, TTÜ sph18:30
 
 R05.12
066TLÜ/Kalev83:91Audentese SG/NoortekoondisTallinn, Kalevi Spordihall19:00
038Rakvere Tarvas73:65TYCO RaplaRakvere Spordihall19:00
039BC Valga/Maks&Moorits72:89TÜ/RockValga Spordihoone19:00
040TLÜ/Kalev83:91Audentese SG/NoortekoondisTallinn, Kalevi Spordihall19:00
 
 L06.12
041KK Pärnu56:64TTÜ KKPärnu Spordihall17:00
 
 R12.12
042BC Valga/Maks&Moorits100:91TTÜ KKValga Spordihoone19:00
043TÜ/Rock72:56TLÜ/KalevTartu, TÜ sph19:00
067TÜ/Rock72:56TLÜ/KalevTartu, TÜ sph19:00
044Rakvere Tarvas87:94KK PärnuRakvere Spordihall19:00
 
 L13.12
068TYCO Rapla98:51Audentese SG/NoortekoondisRapla, Sadolin Spordihoone17:00
045TYCO Rapla98:51Audentese SG/NoortekoondisRapla, Sadolin Spordihoone17:00
 
 R19.12
046KK Pärnu84:70TLÜ/KalevPärnu Spordihall19:00
 
 E29.12
047BC Kalev/Cramo BC Valga/Maks&MooritsKeila Tervisekeskus18:30
069BC Kalev/Cramo BC Valga/Maks&MooritsKeila Tervisekeskus18:30
 
 T30.12
019BC Kalev/Cramo KK PärnuJüri Pallimängudehall18:00
055BC Kalev/Cramo KK PärnuJüri Pallimängudehall18:00
048TTÜ KK TYCO RaplaTallinn, TTÜ sph18:30

 




TABEL TULEMUSED

R19.12
Pärnu 84:70 TLÜ/Kal
L13.12
Rapla 98:51 Aud/NK
L13.12
Rapla 98:51 Aud/NK
R12.12
Rock 72:56 TLÜ/Kal
R12.12
Tarvas 87:94 Pärnu
utilitas.png.title
alexela_kml_175.jpg.title
g4s_noored_175.jpg.title
est_lat_liiga_naised_175.jpg.title
tv_kava_175.jpg.title
basketball_66_175px.jpg.title