UUDISED
ALEXELA KML
MEHED NAISED G4S Noorteliiga KOONDISED KALENDER KORVPALLILIIT VARIA

SÜNNIPÄEVALISED

01. oktoober, HOMME!
Ahti Roostalu, 34
Rain Veideman, 23
Jüri Vähi, 70







 

2014/2015 Alexela Korvpalli Meistriliiga põhiturniir
 
1L04.10
001BC Kalev/Cramo TÜ/RockTallinn Arena17:00
 
 P05.10
002TTÜ KK TLÜ/KalevTallinn, TTÜ sph16:00
003KK Pärnu TYCO RaplaPärnu Spordihall17:00
004Rakvere Tarvas BC Valga/Maks&MooritsRakvere Spordihall17:00
 
 R10.10
006KK Pärnu TLÜ/KalevPärnu Spordihall19:00
 
 L11.10
005TTÜ KK Rakvere TarvasTallinn, TTÜ sph17:00
 
 T14.10
007TÜ/Rock TTÜ KKTartu, TÜ sph19:00
 
 R17.10
008BC Valga/Maks&Moorits TÜ/RockValga Spordihoone19:00
 
 L18.10
009TLÜ/Kalev TYCO RaplaTallinn, Kalevi Spordihall17:00
 
 P19.10
010KK Pärnu Rakvere TarvasPärnu Spordihall17:00
 
 T21.10
011TÜ/Rock KK PärnuTartu, TÜ sph19:00
 
 L25.10
014Rakvere Tarvas TÜ/RockRakvere Spordihall17:00
013BC Valga/Maks&Moorits TLÜ/KalevValga Spordihoone17:00
012TYCO Rapla TTÜ KKRapla, Sadolin Spordihoone17:00
 
 N30.10
015TTÜ KK KK PärnuTallinn, TTÜ sph18:30
 
 R31.10
016TLÜ/Kalev TÜ/RockTallinn, Kalevi Spordihall19:00
017Rakvere Tarvas BC Kalev/CramoRakvere Spordihall19:00
 
 L01.11
019BC Kalev/Cramo KK Pärnu#kuupäev täpsustamisel  
018BC Valga/Maks&Moorits TYCO RaplaValga Spordihoone17:00
 
 T04.11
020Audentese SG/Noortekoondis TLÜ/KalevTallinn, Audentese SK19:15
 
 L08.11
021TYCO Rapla Rakvere TarvasRapla, Sadolin Spordihoone17:00
 
 P09.11
023KK Pärnu BC Valga/Maks&MooritsPärnu Spordihall15:00
022BC Kalev/Cramo TLÜ/KalevTallinn, Audentese SK17:00
 
 N13.11
024TYCO Rapla BC Kalev/CramoRapla, Sadolin Spordihoone19:30
 
 R14.11
027TTÜ KK BC Valga/Maks&MooritsTallinn, TTÜ sph18:30
026Rakvere Tarvas TLÜ/KalevRakvere Spordihall19:00
025TÜ/Rock Audentese SG/NoortekoondisTartu, TÜ sph19:00
 
 T18.11
028Audentese SG/Noortekoondis TTÜ KKTallinn, Audentese SK19:15
 
 R21.11
029Rakvere Tarvas TTÜ KKRakvere Spordihall19:00
 
 L22.11
030Audentese SG/Noortekoondis KK PärnuTallinn, Audentese SK17:00
031TYCO Rapla TÜ/RockRapla, Sadolin Spordihoone17:00
 
 T25.11
032TTÜ KK TÜ/RockTallinn, TTÜ sph18:30
 
 N27.11
033BC Kalev/Cramo Audentese SG/NoortekoondisTallinn Arena  
 
 R28.11
034TÜ/Rock Rakvere TarvasTartu, TÜ sph19:00
 
 L29.11
035TLÜ/Kalev TTÜ KKTallinn, Kalevi Spordihall17:00
036TYCO Rapla KK PärnuRapla, Sadolin Spordihoone17:00
 
 E01.12
037TTÜ KK BC Kalev/CramoTallinn, TTÜ sph18:30
 
 R05.12
040TLÜ/Kalev Audentese SG/NoortekoondisTallinn, Kalevi Spordihall19:00
039BC Valga/Maks&Moorits TÜ/RockValga Spordihoone19:00
038Rakvere Tarvas TYCO RaplaRakvere Spordihall19:00
 
 L06.12
041KK Pärnu TTÜ KKPärnu Spordihall17:00
 
 R12.12
042BC Valga/Maks&Moorits TTÜ KKValga Spordihoone19:00
043TÜ/Rock TLÜ/KalevTartu, TÜ sph19:00
044Rakvere Tarvas KK PärnuRakvere Spordihall19:00
 
 L13.12
045TYCO Rapla Audentese SG/NoortekoondisRapla, Sadolin Spordihoone17:00
 
 R19.12
046KK Pärnu TLÜ/KalevPärnu Spordihall19:00
 
 E29.12
047BC Kalev/Cramo BC Valga/Maks&MooritsTallinn Arena  
 
 T30.12
048TTÜ KK TYCO RaplaTallinn, TTÜ sph18:30

 



*ajakava on täiendamisel.

 




TABEL TULEMUSED

K21.05
Kalev/Cr 83:72 Rock
E19.05
Kalev/Cr 80:64 Rock
K14.05
Tarvas 84:62 Tln Kalev
T13.05
Rock 84:87 Kalev/Cr
E12.05
Tarvas 81:80 Tln Kalev
alexela_kml_175.jpg.title
g4s_noored_175.jpg.title
tv_kava_175.jpg.title