UUDISED
ALEXELA KML
MEHED NAISED G4S Noorteliiga KOONDISED KALENDER KORVPALLILIIT VARIA

SÜNNIPÄEVALISED

23. oktoober, TÄNA!
Kristjan Kangur, 32
Milvi Tiik, 79

24. oktoober, HOMME!
Kristel Plangi, 29
Heiki Riives, 33
Vaiko Riives, 33
Andri Sinivee, 26







 

RINGID:  1[ 2 ]
2014/2015 Alexela Korvpalli Meistriliiga põhiturniir
 
1-1L04.10
001BC Kalev/Cramo68:57TÜ/RockTallinn Arena17:00
050BC Kalev/Cramo68:57TÜ/RockTallinn Arena17:00
 
 P05.10
002TTÜ KK79:64TLÜ/KalevTallinn, TTÜ sph16:00
003KK Pärnu77:75TYCO RaplaPärnu Spordihall17:00
004Rakvere Tarvas95:93BC Valga/Maks&MooritsRakvere Spordihall17:00
 
 R10.10
051TÜ/Rock68:74TYCO RaplaTartu, TÜ sph19:00
049TÜ/Rock68:74TYCO RaplaTartu, TÜ sph19:00
006KK Pärnu65:49TLÜ/KalevPärnu Spordihall19:00
 
 L11.10
005TTÜ KK53:70Rakvere TarvasTallinn, TTÜ sph17:00
 
 T14.10
052TÜ/Rock86:77TTÜ KKTartu, TÜ sph19:00
007TÜ/Rock86:77TTÜ KKTartu, TÜ sph19:00
 
 R17.10
008BC Valga/Maks&Moorits61:65TÜ/RockValga Spordihoone19:00
 
 L18.10
009TLÜ/Kalev54:68TYCO RaplaTallinn, Kalevi Spordihall17:00
 
 P19.10
010KK Pärnu91:79Rakvere TarvasPärnu Spordihall17:00
 
 T21.10
053TÜ/Rock90:63KK PärnuTartu, TÜ sph19:00
011TÜ/Rock90:63KK PärnuTartu, TÜ sph19:00
 
 L25.10
013BC Valga/Maks&Moorits TLÜ/KalevValga Spordihoone17:00
014Rakvere Tarvas TÜ/RockRakvere Spordihall17:00
012TYCO Rapla TTÜ KKRapla, Sadolin Spordihoone17:00
 
 N30.10
015TTÜ KK KK PärnuTallinn, TTÜ sph20:00
 
 R31.10
054Rakvere Tarvas BC Kalev/CramoRakvere Spordihall19:00
017Rakvere Tarvas BC Kalev/CramoRakvere Spordihall19:00
016TLÜ/Kalev TÜ/RockTallinn, Kalevi Spordihall19:00
 
 L01.11
055BC Kalev/Cramo KK Pärnu#kuupäev täpsustamisel  
019BC Kalev/Cramo KK Pärnu#kuupäev täpsustamisel  
018BC Valga/Maks&Moorits TYCO RaplaValga Spordihoone17:00
 
 T04.11
020Audentese SG/Noortekoondis TLÜ/KalevTallinn, Audentese SK19:15
056Audentese SG/Noortekoondis TLÜ/KalevTallinn, Audentese SK19:15
 
 L08.11
021TYCO Rapla Rakvere TarvasRapla, Sadolin Spordihoone17:00
 
 P09.11
023KK Pärnu BC Valga/Maks&MooritsPärnu Spordihall15:00
057BC Kalev/Cramo TLÜ/KalevTallinn, Audentese SK17:00
022BC Kalev/Cramo TLÜ/KalevTallinn, Audentese SK17:00
 
 N13.11
024TYCO Rapla BC Kalev/CramoRapla, Sadolin Spordihoone19:30
 
 R14.11
027TTÜ KK BC Valga/Maks&MooritsTallinn, TTÜ sph18:30
058TÜ/Rock Audentese SG/NoortekoondisTartu, TÜ sph19:00
026Rakvere Tarvas TLÜ/KalevRakvere Spordihall19:00
025TÜ/Rock Audentese SG/NoortekoondisTartu, TÜ sph19:00
 
 T18.11
060Audentese SG/Noortekoondis TTÜ KKTallinn, Audentese SK19:15
028Audentese SG/Noortekoondis TTÜ KKTallinn, Audentese SK19:15
 
 R21.11
029Rakvere Tarvas TTÜ KKRakvere Spordihall19:00
 
 L22.11
031TYCO Rapla TÜ/RockRapla, Sadolin Spordihoone17:00
030Audentese SG/Noortekoondis KK PärnuTallinn, Audentese SK17:00
061Audentese SG/Noortekoondis KK PärnuTallinn, Audentese SK17:00
 
 T25.11
032TTÜ KK TÜ/RockTallinn, TTÜ sph18:30
 
 N27.11
062BC Kalev/Cramo Audentese SG/NoortekoondisTallinn Arena18:30
033BC Kalev/Cramo Audentese SG/NoortekoondisTallinn Arena18:30
 
 R28.11
034TÜ/Rock Rakvere TarvasTartu, TÜ sph19:00
063TÜ/Rock Rakvere TarvasTartu, TÜ sph19:00
 
 L29.11
036TYCO Rapla KK PärnuRapla, Sadolin Spordihoone17:00
035TLÜ/Kalev TTÜ KKTallinn, Kalevi Spordihall17:00
 
 E01.12
065TTÜ KK BC Kalev/CramoTallinn, TTÜ sph18:30
037TTÜ KK BC Kalev/CramoTallinn, TTÜ sph18:30
 
 R05.12
066TLÜ/Kalev Audentese SG/NoortekoondisTallinn, Kalevi Spordihall19:00
038Rakvere Tarvas TYCO RaplaRakvere Spordihall19:00
039BC Valga/Maks&Moorits TÜ/RockValga Spordihoone19:00
040TLÜ/Kalev Audentese SG/NoortekoondisTallinn, Kalevi Spordihall19:00
 
 L06.12
041KK Pärnu TTÜ KKPärnu Spordihall17:00
 
 R12.12
067TÜ/Rock TLÜ/KalevTartu, TÜ sph19:00
042BC Valga/Maks&Moorits TTÜ KKValga Spordihoone19:00
043TÜ/Rock TLÜ/KalevTartu, TÜ sph19:00
044Rakvere Tarvas KK PärnuRakvere Spordihall19:00
 
 L13.12
045TYCO Rapla Audentese SG/NoortekoondisRapla, Sadolin Spordihoone17:00
068TYCO Rapla Audentese SG/NoortekoondisRapla, Sadolin Spordihoone17:00
 
 R19.12
046KK Pärnu TLÜ/KalevPärnu Spordihall19:00
 
 E29.12
047BC Kalev/Cramo BC Valga/Maks&MooritsTallinn Arena18:30
069BC Kalev/Cramo BC Valga/Maks&MooritsTallinn Arena18:30
 
 T30.12
048TTÜ KK TYCO RaplaTallinn, TTÜ sph18:30

 




TABEL TULEMUSED

T21.10
Rock 90:63 Pärnu
T21.10
Rock 90:63 Pärnu
P19.10
Pärnu 91:79 Tarvas
L18.10
TLÜ/Kal 54:68 Rapla
R17.10
Valga 61:65 Rock
alexela_kml_175.jpg.title
g4s_noored_175.jpg.title
naiste_est_lat_liiga.jpg.title
tv_kava_175.jpg.title